חוות דעת

חוות דעת

16 Comments to חוות דעת

 1. פנס, קרית ביאליק הגיב:

  התקנת חלונות בכל הבית
  החלפנו חלונות בכל הבית ובחרנו בליאל אלומיניום לאחר תמחור בין המתקינים.
  ארז המתקין הגיע לבית באותו היום ב21:00 בלילה כדי לראות את העבודה ולתת הצעת מחיר.
  לא יאמן אבל כשהגעתי למחורת לעבודה הצעת מחיר היתה כבר על השולחן שלי, מסודרת , מפורטת, כוללת את כל הדקויות וגם מע"ם! אין דברים כאלה … מחיר הוגן שירות מעל ומעבר. איכות העבודה ללא פשרות , לא מצאתי פגם אחד בחלונות החדשים… בקיצור היתי רוצה לקבל כזה שירות ועבודה בכל מקום.
  שכחתי לציין ששילמתי לאחר קבלת עבודה חוץ ממקדמה סבירה !!!!!! הכל נעשה בזמן ועל הצד הטוב ביותר. ליאל אלומיניאום הפתיעו אותי לטובה ותודה בשמי ובשם משפחתי!

 2. Efi Kashi הגיב:

  שירות ומחירים ברמה טובה מאוד
  ארז היה נעים בטלפון ,הגיע לקחת מידות בזמן שנח לי,שלח הצעת מחיר כבר בבוקר,תוך כשבוע היו מוכנות כבר כל הרשתות לבית .הגיע להתקין בשישי אחה"צ כפי שהיה נח לי ,היה מאוד אדיב ושרותי.
  המחיר היה סביר מאוד ביחס לאחרים.

 3. ronit הגיב:

  יצור והתקנת שער חשמלי לחנית רכב
  פנינו לארז עם בקשה לא שיגרתית, קיבלנו הצעה הוגנת לפי הלו"ז שהוא התחייב עליו.תאם עים עוד בעל מקצוע לקח אחריות, ביצע עבודה מקצועית לגמרי.
  היתה אי התאמה בין ההזמנה לבין הביצוע.
  ארז טיפל בזה ללא דיון תוך יום הביא חלק מתאים והשקיע בהתאמתו למקום. מגיע לו 100 בסולם יצאת צדיק.

 4. Dima Motel הגיב:

  זמין, אדיב ומקצועי
  הזמנו את ארז להחלפת חלון ומספר תריסים. עוד בטלפון הוא היה מאוד נחמד. שלח לנו למייל הצעת עבודה גרפית מסודרת. בסיום העבודה שלקחה מינימום זמן, התעקש לנקות אחריו. מאוד מנומס ואדיב וגם המחיר היה נוח…

 5. Dovik Alscheh הגיב:

  שדרוג 3 תריסי גלילה
  ארז הגיע שבוע לפני לקחת מידות מתי שלי היה נח,ביום של ההתקנה הוא הגיע עם עוד בחור ושניהם נתנו עבודה ולא נחו לשניה, אטמו לי את ארגזי התריס בצורה טובה ואיכותית. אחלה עבודה !

 6. Kiril Averboukh הגיב:

  החלפת רשת חלון קרועה
  ניסיתי להחליף רשת קרועה בחלון , היו לי את כל החומרים אך העסק הסתבך. התקשרנו לארז ב13:00 הוא אמר שמתפנה בעוד שעה ( עב חג !). כששאלתי כמה יעלה לי הוא אמר משהו כמו 50 ש"ח אם אביא את כל החומרים איתי. הגענו אליו הביתה תוך דקות ספורות עשה את העבודה בצורה המקצועית ביותר ( אפילוא אם הייתי מצליח לבד לא הייתי מגיע לרמה כזו) היה לי רק שטר של 100. איך ששלפתי את השטר הוא אמר שזה יותר מדי !! ( בחיים לא ראיתי דבר כזה בארץ) וברגע שאמרתי שאין לי כסף קטן יותר ויתר על התשלום לגמריי!! בחור נעים הליכות ומקצועי ביותר. הוגן !! ( דבר נדיר בימינו)

 7. רומן, קרית ים הגיב:

  החלפת טריס
  אתמול יצרתי קשר עם ארז. הוא היה נדיב מאוד והסביר לי את כל האפשרויות והמחירים. המחירים היו סבירים והשרות מעולה. באותו יום הוא בא לקחת מידות ולמחרת בבוקר כבר התקין את הטריס החדש. באותה הזדמנות סידר טרי…

 8. אמנון, קרית ביאליק הגיב:

  סגירת מרפסת כולל גג תריסים חלונות רשתות
  הזמנתי את העבודה הנל ביום 03-12-12 . היגיע אלי בחור בשם ארז אדם משכמו ומעלה תיארתי לו את העבודה ולאחר מכן הוא לקח מידות היסביר מה האפשרויות הניתנות. את הצעת המחיר הוא שלח אילי למחרת בפקס כאשר הזמן הנידרש לעבודה הינו כחודש וחצי אבל סיכויים גדולים הם כחודש. ביום 18-12-12 ארז צלצל והודיע שהעבודה מוכנה קבענו יום ביצוע בתאריך 31-12-12 .ביום 20-12-12 צילצל אילי שוב ואמר שהוא יכול להקדים לתאריך 30-12-12 .
  קבענו לאותו יום הוא היגיע עם עוד שני עובדים ביצעו את העבודה על הצד הטוב ביותר עם מיטב החומרים ובסיום העבודה תיקנו לי תריס גלילה שהיה מקולקל ולא ביקשו תשלום. אם יש לכם עבודות אלומיניום תריסים חלונות ותחפסו בעלי מקצוע לא רק בארץ אלא בכל העולם לא תימצאו אנשים כאלה אמינים וישרים.

 9. ניצנים חיפה הגיב:

  לאחר שיחה נעימה בטלפון, הגיע אלינו ארז בעל העסק מדד את הדלתות שבהם בקשנו להתקין תריסים חשמליים. במקום קבלנו הצעת מחיר שנראתה סבירה ביותר. עלי לציין כי אחד התריסים הוא גדול מאד.
  ביום שנקבע להרכבה הופיע בדיוק מירבי ארז עם אלי ומיד ניגשו לעבודה.הכל נעשה בצורה מקצועית ביותר, עם מיטב החומרים והמנועים.
  בסיום העבודה השטח נוקה והתריסים הישנים פונו.תיקון בתריס אחר נעשה ללא תמורה. אני מאד ממליץ עם בית העסק הזה, בגלל המקצועיות, האמינות המחיר ההוגן והשירות המעולה.הלואי שירבו כמוהו.תודה ארז ! דב

 10. איש הגיב:

  תיקון תריס חשמלי
  הייתה לי תקלה במנוע של התריס בסלון.
  יצרתי קשר עם ליאל אלומיניום קיבלתי שירות ברמה שלא מכירים פה בארץ
  ראיתי שהבחור מיקצועי ביותר הגיע בדיוק בזמן שנקבע עשה את העבודה במיקצועיות
  המחיר היה סביר אבל שווה כל שקל יצאתי בהרגשה ממש טובה תודה רבה

 11. שרון הגיב:

  הבן אדם עשה לי כמה עבודות והוא פשוט מקצוען אין מילים

 12. רונן קדוש הגיב:

  ארז תודה . עבודה ברמה גבוה ואיכותית . נקיה ויפה ,יישר כוח על האמינות והמיקצועיות , בשיפוץ הבא רק אתה . מומלץ . תעלה עוד תמונות מהבית שיבינו.

 13. רוני גריבץ הגיב:

  מומלץ מומלץ מומלץ.
  כל אחד יודע כי בעל מקצוע טוב זה נכס.
  ברוצוני לשבח את ארז והצוות שלו. הוא בעל מקצוע אדיב, אמין, דייקן, עומד במילה שלו.
  הזמנתי אצלו חלון גדול בסלון עם תריס חשמלי. הגיע אליי הביתה, עשה הצעת מחיר מסודרת, סגרנו על המחיר. העבודה התבצעה פחות משבוע ימים. עמד בזמנים. עשה עבודה יפה. שילב בעבודה מספר קבלני משנה שהגיעו בזמן, עבדו איכותית, נקי ומסודר.
  מחיר העבודה שביצע סביר ביותר. גם לא הגזים ולקח רק 10% מקדמה לפני שהתחיל לעבוד. כל שאר הכסף קיבל בתום העבודה.

  מילה חמה לצוות העובדים. תודה רבה מכל הלב. אמליץ עליכם בחום.

 14. ערן הגיב:

  לאתר של ליאל אלומיניום הגעתי דרך חיפוש באינטרנט של מתקיני חלונות ולמזלי מצאתי את האתר ליאל אלומיניום והגעתי אל ארז. ארז הינו מקצוען, אדיב, אמין והכי חשוב עבורי שארז היה עם ראש פתוח לכול הבקשות שלי ועזר לי עם פתרונות יצרתיים. הפרוייקט שאותו ביקשתי מארז היה מסובך מיכוון שרציתי חלון אשר ייתן מענה מיטבי להפחתת רעש חזק במיוחד שנבע ממזגן גדול שהיה ממוקם בצמוד לחלון. בהתאם לאילוצים של הדירה ולמיקום של החלון ההתקנה דרשה מארז ראש פתוח ורעיונות יצרתיים. ארז סיפק רעיונות יצירתיים וכן נתן מענה מיטבי כיצד לפתור את הבעיה שלב לאחר שלב. ארז ליווה אותי לאורך כל הדרך בפרוייקט במקצועיות, סבלנות וניסה למלא את כול הבקשות שלי. בסופו של הפרוייקט יצאתי מרוצה מהפתרון שהוצע לי, מההתקנה וכן מהמחיר. בקיצור ממולץ! ממולץ! ממולץ!

 15. צביקה ולך הגיב:

  גילוי נאות – לא הכרתי את ארז לפני כל השיפוץ של ביתי , המליצו לי עליו , וללא כל ספק עשיתי את הבחירה הנכונה . מקצוען ברמה הגבוהה ביותר עומד בכל מילה שיוצאת לו מהפה יצירתי מאוד אמן בחסד .חשוב לציין כשמדובר בבית שלנו הכל חייב לצאת מושלם הבחור עמד בכל הציפיות ! עבדתי מול המון בעלי מקצוע בביתי וארז מדורג מספר 1 ! מי שרוצה מוזמן לדבר איתי ולראות את העבודה שהאלוף הזה ביצע אצלי בבית !

 16. איילת הגיב:

  הגעתי לארז דרך המלצה של חברת סומפי.
  יצרתי איתו קשר לגבי תקלה במנוע של התריסים וחשוב לי לציין שהבן אדם אמין, מקצועי בצורה יוצאת דופן, ישר ואדיב. אני מרוצה מאוד מהבחירה שלי להזמין את שירותו ומבחינתי מצאתי את איש המקצוע שלי להמשך, אין ספק שבפעם הבאה שאתקל בבעיה אני אפנה אליו.
  ממליצה בחום לכל מי שצריך!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן